تصویر ثابت

پایگاه تخصصی مهندسی نقشه برداری
سایت نقشه برداری،مهندسی نقشه برداری،دانلود کتاب نقشه برداری مهندسی، سایت تخصصی نقشه برداری، سایت تخصص نقشه برداری، دانلود رایگان جزوه فتوگرامتری 3و4، دانلود نرم افزاز های نقشه برداری، آموزش اتو کتد،آموزش لند،دانلود جزوات کارشناسی ارشد نقشه برداری،
تاریخ : چهارشنبه 24 مهر 1392
نویسنده : مهندس یاسر عشورزاده
دانلود کتاب درک اصول و برنامه‌های کاربردی GPS
معرفی کتاباین کتاب ویرایش دوم نسخه اول خود که یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های منتشر شده توسط Artech House می‌باشد، بوده و با کمک و همکاری گروهی از برجسته‌ترین کارشناسان در رابطه با مفاهیم امروزی و ارزشمند سیستم موقعیت‌یاب جهانی، نوشته شده است.
محتوای کتاب آخرین پیشرفت‌های فن‌آوری، برنامه‌های کاربردی و سیستم‌های مرتبط را پوشش می‌‌دهد. نسخه دوم شامل فصل‌های جدیدی است که به بررسی ادغام GPS با خودروها و تلفن‌های همراه، کلاس‌های جدید پخش سیگنال‌های ماهواره‌ای، سیستم درحال ظهور GALILEO و تحولات جدید در بازار GPS می‌پردازد…
  
سال 2006723 صفحهISBN: 15805389407,45 MB | ebook download

Understanding GPS Principles and Applications, Second Edition
نویسنده: 
Elliott D. Kaplan, Christopher J. Hegarty
انتشارات: 
Artech House Publishers
ISBN 10: 
1580538940
ISBN 13: 
-

این مرجع مروری سریع بر ملزومات GPS داشته و بررسی عمیقی در رابطه با مباحث پیشرفته فنی ارائه می‌دهد. علاوه‌براین مروری بر روند‌های درحال ظهور صنعت GPS دارد.
مهندسین می‌توانند با استفاده از این کتاب به ساخت گیرنده‌های GPS پرداخته و آنها را ادغام و در تجهیزات ناوبری و ارتباطات مورد استفاده قرار دهند.
مدیران نیز می‌توانند از این کتاب به‌منظور تشخیص چگونگی استفاده از تکنولوژی‌های موثر و انتخاب بهترین روش سرمایه‌گذاری برای شرکت‌های خود، استفاده نمایند.

پسورد فایل: www.booktolearn.com


آخرین مطالب
   
 
متن دلخواه شما