X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

تصویر ثابت

پایگاه تخصصی مهندسی نقشه برداری
سایت نقشه برداری،مهندسی نقشه برداری،دانلود کتاب نقشه برداری مهندسی، سایت تخصصی نقشه برداری، سایت تخصص نقشه برداری، دانلود رایگان جزوه فتوگرامتری 3و4، دانلود نرم افزاز های نقشه برداری، آموزش اتو کتد،آموزش لند،دانلود جزوات کارشناسی ارشد نقشه برداری،
تاریخ : شنبه 10 اسفند 1392
نویسنده : مهندس یاسر عشورزاده

آزمون ورود به حرفه مهندسان خرداد ماه ۹۳

مطابق اطلاعیه قبلی دفتر امور مقررات ملی ساختمان که در تاریخ پنجم اسفند ۹۲ منتشر گردید ، ثبت نام آزمون ورود به حرفه مهندسان و کاردان های فنی و همچنین معماران تجربی از امروز ۱۰ اسفند ۹۲ آغاز می گردد . داوطلبان گرامی لازم است قبل از اقدام به ثبت نام راهنمای ثبت نام  و دستورالعمل آن را به دقت مطالعه نمایند و از مفاد آن آگاه باشند .

داوطلبان گرامی که برای اولین بار قصد ثبت نام در آزمون نظام مهندسی را دارند توجه داشته باشند اصلی ترین شرط شرکت در این آزمون این است که شما عضو سازمان نطام مهندسی استان خود باشید و شماره نظام مهندسی خود را از سازمان نظام مهندسی خود دریافت کرده باشید .
چنانچه هنوز موفق به عضویت در سازمان نظام مهندسی نشده اید باید ابتدا به سایت نظام مهندسی استان محل زندگی خود که حداقل سابقه شش ماه سکونت در آن استان را دارید ، مراجعه  نموده و مدارک مورد نیاز را مطالعه کنید سپس با مراجعه حضوری در  واحد عضویت سازمان نظام مهندسی  استان خود مدارک مورد نیاز را تحویل دهید و مراحل عضویت را تکمیل نمایید  و شماره نظام مهندسی خود را دریافت کنید .
برای ثبت نام در آزمون نظام مهندسی داشتن شماره نظام مهندسی الزامیست .
ثبت نام آزمون نظام مهندسی خرداد ۹۳ از روز ۱۰ اسفند ۹۲ الی روز ۱۶ فروردین ۹۳ ادامه دارد .
با توجه به تعطیلات نوروز و ازدحام داوطلبان ، توصیه می شود کار ثبت نام در آزمون نظام مهندسی را به روزهای پایانی موکول نکنید
قبل از افدام به ثبت نام فایل دستورالعمل ثبت نام را مطالعه نمایید و سپس با خرید کارات اعتباری مراحل را تا دریافت کد پیگیری  ۱۶  رقمی ادامه دهید .
هزینه آزمون خرداد ۹۳ برای رشته معماری نظارت و معماری طراحی ۵۰ هزار تومان و برای سایر رشته  ها ۴۹ هزار تومان است که بصورت اینترنتی موقع ثبت نام از طریق کلیه کارتهای بانکی عضو شتاب که قابلیت پرداخت اینترنتی دارند قابل پرداخت است .


  جهت ثبت نام و دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام کلیک نماییدآخرین مطالب
   
 
متن دلخواه شما